Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Rozvíjení klíčových kompetencí žáků ZŠ dle jejich specifických potřeb – 1. díl

1.1.2017, 9:00 - 14:30

Cílem vzdělávacího programu je podpořit rozvoj pedagogických kompetencí učitelů základních škol v oblasti typologie žáků, diagnostiky žáků se SVP a možnosti rozvoje klíčových kompetencí s ohledem na jejích specifické potřeby. Účastníci semináře se seznámí s osobnostní typologií dětí, porozumí jejich klíčovým potřebám ve vztahu k odlišným temperamentům. Pochopí, proč je důležité přizpůsobovat styl učení a způsob motivace jednotlivým typům osobnosti. Uvědomí si, jak způsob komunikace a vnímání okolního světa může být příčinou konfliktů s vrstevníky. V průběhu semináře pedagogové lépe porozumí sami sobě i druhým. Uvědomí si, které schopnosti žáků mohou rozvíjet.

Program vede lektorka PhDr. Eva Burdová, MBA – absolventka PF Univerzity Palackého v Olomouci – psychologie, pedagogika, sociální a zdravotní vědy, dvouletého výcviku v psychosomatických disciplínách a studia pro certifikátory MŠMT pro primární prevenci rizikového chování. Lektoruje a pracuje s kolektivy školních tříd v oblasti prevence rizikového chování. Jako lektor se zaměřuje především na psychosociální dovednosti, prevenci rizikového chování, speciální pedagogiku a sociální a zdravotní vědy, pracuje s pedagogy, školními psychology, sociálními pracovníky a pracovníky přímé péče v sociálních službách. Pracovala 9 let v zdravotnictví, 16 let ve školství, z toho 9 let ve speciálním školství, 10 let pracuje jako lektorska.

Určeno – metodikům prevence, pedagogickým pracovníkům 1. a 2. st ZŠ, SOŠ a SOU, speciálních škol, pedagogové volného času.

Délka programu – 8 vyučovacích hodin
Cena programu –  950.- Kč

Místo konání – České Budějovice, Čechova 1

Přihláška –  Rozvíjení klíčových kompetencí žáků ZŠ…1_24.5.2017

Podrobnosti

Datum:
1.1.2017
Čas:
9:00 - 14:30
Rubriky Akce:
,