Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Psychomotorické a pohybové didaktické hry v zájmovém vzdělávání

7.2.2017, 9:00 - 14:00

Cílem semináře je představit účastníkům aktivity určené pro školní zájmové útvary a školní kluby. Účastníci semináře mají možnost uvědomit si, jak didaktická hra může napomáhat k rozvoji klíčových kompetencí žáků i k rozvoji pozitivního klima ve skupině. Seminář nabízí širokou škálu praktických ukázek a náměty psychomotorických a pohybových didaktických her. Didaktické hry patří do skupiny aktivizujících metod, můžeme je s úspěchem použít i k motivaci žáků. Mohou být také dobrým nástrojem pedagogické diagnostiky. Součásti programu je Nápadník didaktických her – praktické ukázky didaktických her.

Vzdělávací program vede lektorka s dlouholetou lektorskou praxí Mgr. Dana Svobodová – lektorka – implementátorka společného (inkluzivního) vzdělávání. Poradkyně, kouč a pedagog s třicetiletou praxí na ZŠ. Ředitelka malotřídní školy, zástupkyně ředitele základní školy, koordinátorka školního vzdělávacího programu, externí spolupracovnice VÚP Praha a externí spolupracovnice ČŠI. Více zde: http://www.mgr-dana-svobodova.cz/

Určeno – pedagogickým pracovníkům základních škol, učitelům – vedoucím školních zájmových útvarů a školních klubů, pedagogům volného času (SVČ, DDM, ŠD, ŠK).

Délka programu – 8 vyučovacích hodin

Cena programu – 850.- Kč

Místo konání – České Budějovice, Čechova 1

Přihláška –  Psychomotorické a pohybové didaktické hry_7.2.2017

Podrobnosti

Datum:
7.2.2017
Čas:
9:00 - 14:00
Rubrika Akce: